Między 6 a 8 kwietnia br. odbędą się wirtualne dni otwarte eduLAB organizowane dla startupów i inicjatorów pomysłów w zakresie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z dziedziny ekologii oraz edukacji. Udział w warsztatach jest bezpłatny, wystarczy tylko się zarejestrować. Dla uczestników to nie tylko szansa na zweryfikowanie swojego pomysłu. Pomysły i zespoły z największym potencjałem mają szansę na dalszą współpracę z akceleratorem.
Od dawna wspieramy rozwijanie pomysłów z dziedziny edTech. Wierzymy, że innowacje w tych dziedzinach są konieczne i bardzo potrzebne. Wiemy także, że wielu młodych ludzi ma niesamowite pomysły w tym zakresie. Czasem nawet nie wiedzą, że mogą przyczynić się do technologicznego przełomu. Dlatego organizujemy dni otwarte, które mają nie tylko dać uczestnikom możliwość opowiedzenia o swoich pomysłach, ale także pozwolą na ich wstępną weryfikację pod kątem potencjału i dalszego rozwoju.
- mówi Judyta Węgłowska, Business Development Director w eduLAB.
Cyfrowa transformacja edukacji oraz technologiczne wsparcie obszarów związanych z ochroną klimatu to obszary, którym przyglądamy się ze szczególną uwagą i w których nadal jest dużo miejsca na innowacje. Nasz program akceleracyjny jest szansą na rozwój i komercjalizację najciekawszych pomysłów.
– dodaje Łukasz Czernecki, prezes zarządu eduLAB, wiceprezes EUVIC.
Grupa Euvic od 2 lat skutecznie realizuje strategię Integratora 2.0, koncentrując się na rozwoju biznesu poprzez akwizycje i konsolidację usług w ramach sześciu filarów biznesowych: Software Development, Body/Team Leasing, IT Infrastructure, Innovations, Performance i Commerce Transformation. Dotychczasowe akwizycje powiększyła grono spółek należących Grupy o takie podmioty jak m.in.: Edge One Solutions, eduLAB, Aden, RITS, Sirocco Mobile, Stermedia, eoNetworks, FFW Communication, ClickAd czy Unity Group. Grupa zakończyła rok 2021 z sumarycznym wynikiem ok. 1 mld PLN przychodu.