Krzysztof Olszewski: wartościowe treści, newsy i kanały własne - to kluczowe elementy strategii komunkacji marek

Pandemia jest ważną lekcją komunikacji. Nie tylko zmieniła sposób w jaki rozmawiamy i wchodzimy w interakcje, ale też pokazała, że na markach spoczywa odpowiedzialność wobec ich klientów i pracowników - mówi nam, w ramach cyklu #CzwartkowePRaktyki, Krzysztof Olszewski, r...
Eliza Więcław: Employer branding, komunikacja wewnętrzna i działania prospołeczne będą rosły w siłę

Jak pandemia zmieniła komunikację oraz jakie obszary działań PR będę miały coraz większe znaczenie – m.in. o tym rozmawialiśmy z Elizą Więcław, rzeczniczką prasową Wonga Polska.
Małgorzata Kozieł-Pańczyk: Trzeba rozmawiać. To możliwe także w czasie pandemii

Efekt koronawirusa to też odwołane gale i wydarzenia, które zwykle przyciągają tłumy. Jak branża mediowa sobie z tym poradziła? Także o tym w naszej rozmowie z Małgorzatą Kozieł-Pańczyk, rzecznikiem prasowym Grupy Eurozet
Marta Pokutycka-Mądrala: W komunikacji liczy się autentyczność, synergia oraz wyczulenie na problemy społeczne

Pandemia spopularyzowała hybrydowość - o tym, jak będzie wyglądała komunikacja łącząca świat online z światem rzeczywistym rozmawialiśmy z Martą Pokutycką-Mądralą, dyrektor komunikacji w Nationale-Nederlanden.
Katarzyna Żądło: Będziemy poszukiwać nowych formatów i tworzyć własne media

O technologiach w służbie wizerunku marek oraz o roli komunikacji wewnętrznej w dobie koronakryzysu rozmawialiśmy z Katarzyną Żądło, specjalistką z zakresu PR finansowego z wieloletnim doświadczeniem w roli dyrektor komunikacji.
1
2